27. 6. 2024 Dolní Bělá  10:30 a 18:00h
cs


                                     KLUB PŘÁTEL

                                                                                       

                                                                                                               


FESTIVALU PROCHÁZKY UMĚNÍM  S  PRVNÍ DÁMOU ČESKÉ VIOLY JITKOU HOSPROVOU


     Přidejte se ke komunitě přátel festivalu !                                          


 Co je Klub přátel PU

Klub přátel PU sdružuje návštěvníky našich koncertů, kteří nám fandí, zajímají se o dění festivalu a rozhodli se vyjádřit nám své sympatie a podporu. Díky členství mají exkluzivní možnost se setkávat s protagonisty koncertu a využívat VIP výhod jako člen klubu PU s významnou slevou na celý ročník festivalu. Ze své podstaty klub také napomáhá k šíření dobrého jména festivalu Procházky Uměním s první dámou české violy Jitkou Hosprovou a získávání nových posluchačů, což je pro festival velni cenné.

Proč se stát členem PU

Členství v Klubu přátel PU nabízí jedinečnou příležitost, jak podpořit poslání festivalu PU a zároveň využít řady exkluzivních výhod. Mezi tyto výhody patří například setkání Klubu přátel PU se se zakladatelkou Jitkou Hosprovou a vybranými hosty - interprety na uměleckém poli - , týmem PU- slavnostní přípitek před vybraným koncertem, přednostní nabídka VIP setkání s umělci nebo veřejné zkoušky zdarma. Klubová e-mail PU schránka člena klubu.

Nabídku výhod a programu průběžně aktualizujeme.

Jak se stát členem PU

Chcete-li se stát členem klubu přátel PU nebo členství zakoupit jako dar někomu z blízkých, kontaktujte nás prosím na emailu: klub@prochazkyumenim.cz nebo nám rovnou zašlete přihlášku.

Členy Klubu přátel PU se mohou stát jednotlivci, páry, rodiny i firmy. Základní členství vzniká na základě daru od 1500,- Kč ročně (pár 2000,- Kč). Členství v Klubu vznikne dnem vystavení karty člena Klubu PU a trvá 1 rok (365 dní). Do Klubu přátel se můžete přihlásit v průběhu celého roku.

O dalších formách členství Vás rádi budeme informovat individuálně.

                                                               Přihláška člena klubu PU

 Děkujeme, že jste se rozhodli pro členství v Klubu přátel PU. Věnujte prosím několik minut svého času vyplněním následujícího formuláře. Po odeslání formuláře se Vám ozveme.

 AKTIVACE ČLENSTVÍ

Příslušnou částku prosím zašlete na účet Číslo účtu: 2901107285 / 2010 , IBAN: CZ56 2010 0000 0029 0110 7285, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, Variabilní symbol 05564051

zpráva pro příjemce: Vaše jméno

Vaše členství je aktivováno připsáním částky na náš účet. Následně se Vám ozveme.

ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas Procházky Uměním z. s. se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno a příjmení, datum narození, adresa, e-mailová adresa, telefonický kontakt. Účelem zpracování osobních údajů je členství v Klubu přátel PU a souhlas se zpracováním je tímto udělen po dobu Vašeho členství. Bližší informace o zpracovávání údajů naší organizací naleznete na našich webových stránkách:

 Kontakt:

 e-mail: klub@prochazkyumenim.cz