cs

KONCERTY PRO DĚTI

KONCERTY 2024 v přípravě

Procházky Uměním, z.s. je ve městě Plzeň, Plzeňský kraj.

 V rámci dopoledního festivalového koncertu pro školy se představili v mezinárodním složení soubor ,, Gran Duo", který tvořil italský houslový virtuos a pedagog Maurizio Sciarretta a česká violová virtuoska Jitka Hosprová. Společně vystoupily na řadě významných evropských podií a tentokrát přiblížili nejmladšímu publiku v Plzni rozdílnost a zároveň zajímavé spojení těchto dvou smyčcových nástrojů. Součástí jejich koncertu bylo zajímavé povídání o slavných houslových osobnostech, houslařství a zajímavostech ze světa hudby pro housle a violu.

10.10. 2023, Plzeň /Stará synagoga/  10:30 Koncert pro školy ,,Gran Duo"

Jitka Hosprová – viola, Maurizio Sciarretta / ITA - housle

V rámci dopoledního festivalového koncertu pro školy se představí v mezinárodním složení soubor ,, Gran Duo", který tvoří italský houslový virtuos a pedagog Maurizio Sciarretta a česká violová virtuoska Jitka Hosprová. Společně vystoupily na řadě významných evropských podií a tentokráte přiblíží nejmladšímu publiku v Plzni rozdílnost a zároven zajímavé spojení těchto dvou smyčcových nástrojů. Součastí jejich koncertu bude zajímavé povídání o slavných houslových osobnostech, houslařství a zajímavostech ze světa hudby pro housle a violu.  


8.9.2023, 10:30 koncert pro děti Manětín


  • Procházky uměním, z.s.  je ve městě Plasy, Plzeňský kraj.

 Naše dětské publikum 300 dětí ze ZUŠ Plasy vyslechlo krásný koncert s působivým povídáním o viole a harfě!

POZVÁNKU na středu 21. 6. 2023 si připravily harfistka Bronislava Klablenová s Jitka Hosprová koncert pro děti ze základní školy Plasy. Na krásný a speciální program se tak mohou těšit naši nejmenší posluchači.

Přejeme všem krásný zážitek a těšíme se na vás v 10:30 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Plasích.